Мешканці Коростишівського району матимуть можливість безкоштовно отримувати юридичні консультації

У  Коростишівському районі впроваджується проєкт, в рамках якого мешканці матимуть можливість  безкоштовно отримувати юридичні консультації із найрізноманітніших питань: оформлення землі, спадщини, аліментів, написання позовних заяв, вирішення майнових конфліктів, тощо.

«За статистикою виконується не більше 10% судових рішень. Виграти суд — ще не означає отримати те, що присуджене за рішенням. Як колишній  державний виконавець, я знаю певні механізми, передбачені законом, про які і планую розповісти мешканцям Коростишева», — розповів адвокат Андрій Раєцький, який представляє Адвокатське бюро Сергія Хоменка.

Минулої п’ятниці, 28 лютого виконавча директорка НУО «Сучасний Формат» Жанна Соловйова зі своєю командою зустрілася з головою Коростишівської РДА Юрієм Денисовцем, щоб у співпраці із Адвокатським бюро Сергія Хоменка, Житомирським регіональним відділенням ВАОМС Асоціації міст України, Коростишівським бюро правової допомоги та представниками ЗМІ обговорити важливість доступу населення Коростишівщини до кваліфікованої безоплатної юридичної допомоги.

Найближчим часом НУО «Сучасний Формат» проведе  правовий семінар-практикум та низку юридичних консультацій на території Коростишівського району, про які завчасно поінформує населення  через  ЗМІ.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *