Міський парк в місті Коростишів був створений у 1820 році. Раніше на його території розташовувався маєток графа Густава Олізера, родина якого володіла містом з 1565 року. Від цього маєтку залишилося лише декілька колон та купальня з мордою лева. Парк та купальня мають статуси пам’яток місцевого значення з охоронними номерами 215 та 215/1.

На території парку знаходиться велика кількість кам’яних скульптур. Деякі скульптури доволі дивні. Серед скульптур є різні тварини, міфічні істоти та видатні люди. Автор частини з них скульптор Віталій Рожик.

У парку є меморіал присвячений воїнам, котрі загинули під час Другої світової війни. На жаль, нещодавно, цей меморіал поповнився новими іменами місцевих героїв, які загинули в Російсько-українській війні (2014 – … років).

Також в парку є ставок з двома маленькими острівками, на які немає можливості перейти. Парк розміщується на березі мальовничої річки Тетерів, яка беззаперечно додає краси цьому парку. Через річку проходить пішохідний місток, під яким розміщується невеличка гребля та штучні кам’яні пороги.

  • Рік створення – 1820
  • Площа – 12.9га
  • Вид пам’ятки – пам’ятка садово-паркового мистецтва
  • Адреса – Житомирська область, Коростишівський район, місто Коростишів

Джерело: інтернет видаання

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *