З гострим журналістським пером у майбутнє

За доброю традицією серед учнівської молоді, яка прагне поєднати своє життя з гострим журналістським пером, об’єктивом камери або чесним голосом мікрофона, 11 березня 2020 року  на базі Коростишівського Будинку дитячої творчості відбувся міський інтелектуальний конкурс юних журналістів.

В турнірних змаганнях брали участь 5 команд закладів освіти Коростишівської міської ради: команда «ЮНПРЕС» Коростишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, команда «Авангард» Коростишівського НВК «Школа-ліцей» ім.Л.Х.Дарбіняна, команда «Лицарі пера» Коростишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, команда «Коректор» Коростишівської гуманітарної гімназії №5 ім.Т.Г.Шевченка та команда «РАЙТЕРИ» Коростишівського НВК ім.Олега Ольжича.

У роботі журі брали участь фахівці журналістської справи: член редакційної колегії ТОВ «Редакція газети «Житомирщина» Наталія Хоменко, викладач кафедри видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології Житомирського державного університету  імені Івана Франка  Надія Миколаєнко та редактор КП «Районна редакція радіомовлення «Коростишівське радіо» Надія Меленець.

Варто відзначити, що турнірні змагання проходили у формі виступів команд та дискусій в доброзичливій атмосфері. Журі слідкували за загальною полемікою, ставили запитання, висловлювали зауваження, надавали змістовні поради та рекомендації. В результаті відзначили високий рівень підготовки команд, оригінальність розкриття питань, вміння висловлювати власні твердження та захищати власні думки. Юні учасники демонстрували не тільки знання з основ теорії журналістики, а й здатність спільними зусиллями команди якісно вирішувати творчі завдання, уміння публічно презентувати варіант рішення визначеного завдання.

За результатами турнірних змагань ІІІ місце виборола команда «Лицарі пера» Коростишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3, ІІ  місце – команди «ЮНПРЕС» Коростишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та «Авангард» Коростишівського НВК «Школа-ліцей» ім.Л.Х.Дарбіняна. Перемогу у змаганнях отримала команда «Коректор» Коростишівської гуманітарної гімназії №5 ім.Т.Г.Шевченка.

Організатори конкурсу висловили  вдячність учням та педагогам за підготовку та участь у змаганнях, членам журі за об’єктивну оцінку, колективу Коростишівського Будинку дитячої творчості за комфортні умови.

Вітаємо команду-переможця та всіх учасників турніру, бажаємо успіхів на обласному етапі конкурсу!!!

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *