Станом на 16 березня інших випадків з підозрою на коронавірус у Житомирській області не виявлено

У Житомирській області станом на ранок 16 березня зареєстровано 1 вірусологічно підтверджений випадок СОVID-19. Вірус виявлено у жительки м. Радомишль, яка померла від хвороби 13 березня. Наразі там тривають протиепідемічні заходи.

Про епідемічну ситуацію з коронавірусом та стан заходів з недопущення поширення на території області випадків захворювань повідомляє ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

За минулу добу вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру проведено дослідження від 3-х хворих з підозрою коронавірус. Зокрема, це 2 жителі Ємільчинського району та 1 житель Хорошівського району. За результатами досліджень діагноз СОVID-19 у цих людей не підтверджено. Станом на 9 годину 16 березня інших випадків з підозрою на коронавірус не виявлено та матеріал від хворих не надходив.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах підвищеної готовності: створені мобільні групи, відбувається чергування фахівців в позаробочий час та у вихідні дні.

Пресслужба обласної ради

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *