КНП «Коростишівська ЦРЛ ім.Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної ради визначена, як один із медичних закладів області, де буде проходити перша хвиля госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою.

 Перший заступник голови ОДА Володимир ФЕДОРЕНКО з робочим візитом відвідав Коростишівський район.

Про це повідомляє Коростишівської РДА на веб-порталі:

“КНП «Коростишівська ЦРЛ ім.Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної ради визначена, як один із медичних закладів області, де буде проходити перша хвиля госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою. Тому сьогодні з робочим візитом побував перший заступник голови облдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Федоренко. За участю голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ, представників органів місцевого самоврядування та районних структур, задіяних у запобіганні і протидії поширенню вірусного захворювання на території Коростишівського району, було проведено нараду.

Головний лікар Коростишівської ЦРЛ Олександр ВЕСЕЛОВСЬКИЙ повідомив, що при виникненні поодиноких випадків захворювання на перший час засобів індивідуального захисту для лікарів є в достатній кількості, проте у разі масового поширення захворювання – їх буде бракувати.

На це Володимир Ілліч зауважив, що вже визначено підприємство, де буде здійснюватися пошив захисних костюмів для лікарів Житомирщини, а тому незабаром всі медпрацівники будуть забезпечені в достатній кількості засобами індивідуального захисту. Також він повідомив, що це все відбудеться за ініціативи голови облдержадміністрації Віталія БУНЕЧКА за активної підтримки представників бізнесу.

Під час зустрічі обговорили не менш важливе питання забезпеченості медичним обладнанням та медикаментами, а також кількості ліжкомісць. Відпрацювали протокол дій медичних закладів та відповідних служб району. Як зазначав Володимир ФЕДОРЕНКО: «Ми повинні готуватися до найгіршого сценарію розвитку подій, а тому готовність має бути максимальною».

Голова райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ повідомив, що в районі вже визначено ряд об’єктів, які у разі потреби можна буде використовувати для розміщення лікарів та, як заклади обсервації.

По завершенню наради усі присутні оглянули намет для тимчасового пункту прийому та сортування хворих, який облаштований рятувальниками спільно з правоохоронцями та знаходиться на території Коростишівської ЦРЛ.”

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *