«Лісова казка» на Коростишівщині вже приймає громадян на обсервацію

Рішенням оперативного штабу щодо запобігання поширенню випадків коронавірусу COVID-19 було визначено місцем обсервації жителів Житомирищини, які повертаються з-за кордону або були в контакті з хворими, обласний санаторій «Лісова казка».

Як обласний багатопрофільний спеціалізований фтизіопульмонологічний санаторій «Лісова казка» Житомирської обласної ради підготувався до виконання нових функцій – розповіли директор закладу Роман Українець та лікар Тетяна Литвиненко.

Про це повідомляють Новини Житомирської області

“У закладі підготовлено 75 ліжок, створені всі умови для комфортного перебування, проживання та харчування –  безкоштовне. Станом на 2 квітня тут на обсервації перебувають дві людини, які повернулись з Італії та Іспанії. Як повідомила лікарка, обидва вони у задовільному стані та не потребують медичної допомоги.

«Ці дві людини виявили самі бажання залишитись у санаторії, так як у них вдома немає умов для самоізоляції», – пояснила Тетяна Литвиненко, яка особисто проводила первинний огляд обох пацієнтів та вже два тижні цілодобово перебуває в санаторії.

Корпус, у якому знаходяться пацієнти на карантині, охороняє наряд поліції.

За умови, якщо у пацієнтів на чотирнадцятий день карантину не буде температури, їх випишуть та нададуть відповідну довідку. Нагадаємо, що відмова від карантину тягне за собою відповідальність і накладання штрафу у розмірі від 17 тис. грн до 34 тис. грн.

Заклад закупив майже на 300 тисяч гривень засобів індивідуального захисту та антисептиків.

Чому обрали саме “Лісову казку?” Вона знаходиться ізольовано, за містом. Будівлі стоять відокремлено одна від одної.

Кількість контактних людей від 72 до 90. Є засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі засоби. Належні умови для проживання. Страви готуються на харчоблоці, потім відносяться до людей, які перебувають у нас на карантині. Заклад повністю готовий до прийому громадян“, – розповів директор “Лісової казки” Роман Українець.

Він наголосив на життєво важливій необхідності ізоляції тим людям, які прибули з-за кордону, або були в контакті з хворими на  COVID-19 та не мають вдома умов для самоізоляції.

«Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку. Наш заклад та працівники готові на всі сто відсотків до прийому громадян, які потребують карантину», – зазначив він.”

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону

«Лісова казка» на Житомирщині вже приймає громадян на обсервацію «Лісова казка» на Житомирщині вже приймає громадян на обсервацію «Лісова казка» на Житомирщині вже приймає громадян на обсервацію «Лісова казка» на Житомирщині вже приймає громадян на обсервацію «Лісова казка» на Житомирщині вже приймає громадян на обсервацію «Лісова казка» на Житомирщині вже приймає громадян на обсервацію

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *