У масках та в режимі онлайн – нововведення місцевих рад Житомирщини

Віднині колегіальні органи місцевого самоврядування можуть проводити свої засідання дистанційно. Таку форму роботи серед іншого дозволено Законом #3275, а Асоціацією міст України розроблені методичні рекомендації, як саме організувати та провести такі засідання.

Відтак, депутати Малинської міської ради 2 квітня вперше працювали дистанційно в онлайн-режимі.

На території Житомирської міської ОТГ засідання відбувається у закритому режимі. Для громадськості – їх транслюють в режимі онлайн, а самі ж депутати та члени виконкому, комісій, робочих груп працюють у засобах особистого захисту.

У відкритий вуличний формат переходять й інші органи місцевого самоврядування –зокрема, 3 квітня Оліївська сільська рада провела сесію поза приміщенням – на свіжому повітрі з дотриманням правил безпеки за умов карантину.

«Саме місцеве самоврядування першим стикається з вирішенням в сьогоднішніх умовах протидії поширенню епідемії. А колегіальні органи не завжди можуть збиратися фізично та ухвалювати термінові рішення через запровадження обмежувальних заходів Урядом. Але і виконкоми і сесії мають відбуватися, і АМУ розробила «путівник дистанційної роботи депутатів та членів виконкому», – зауважила виконавчий директор Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ КОЛЕГІАЛЬНИХ ОРГАНІВ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ ЗАСІДАНЬ, У ЗВ’ЯЗКУ З ВВЕДЕНИМИ ОБМЕЖУВАЛЬНИМИ ЗАХОДАМИ НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ЧИ ОКРЕМИХ РЕГІОНАХ.

Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *