Невтішні новини: на Коростишівщині COVID-19.

У членів сім’ї села Козіївка  Старосілецької ОТГ Коростишівського району, після тривалого грипозного стану,  зробили експрес тест на COVID-19, який дав позитивний результат. Вся сім’я перебувала вдома на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря, крім семимісячної дитини та її мами. Їх госпіталізували одразу до обласної дитячої лікарні.

Обласна вірусологічна лабораторія підтвердила про позитивний результат у 5 осіб та 1 негативний, а також інфіковані 2 сімейних лікаря, які лікували родину.

Про це 10.04.20  о 22:00 повідомив головний лікар Коростишівської ЦРЛ Олександр Веселовський на своїй сторінціі у соцмережі:

” Новини не втішні. Щойно отримали результат аналізів. Козіївська сім’я 5 позитивних та 1 негативний. Серед медичних працівників інфіковані два сімейних лікаря, які лікували хворих даної сім’ї. Дана інформація вносить зміни в нашу тактику, а ваша тактика залишається без змін: карантин, гігієна, спокій, при появі симптомів консультаці сімейного лікаря по телефону. В разі потреби сімейний лікар скерує вас до лікарні. Поважайте один одного і самих себе і будемо здорові.”

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *