На позачерговому засіданні комісї: У нас вже немає часу проводити роз’яснювальні роботи. Зараз склалася така ситуація в районі, що потрібні чіткі рішучі дії

«У нас вже немає часу проводити роз’яснювальні роботи. Зараз склалася така ситуація в районі, що потрібні чіткі рішучі дії» – було наголошено на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася сьогодні зранку  11 квітня, під керівництвом голови Коростишівської РДА Юрія Денисовця, за участі голови Коростишівської  районної ради Сергія Бондарчука.

Представник ДУ «ЖОЛЦМОЗУ» проінформувала присутніх  щодо ситуації в Коростишівському районі станом на 9:00 11 квітня 2020 року:

А також, які роботи проводяться щодо встановлення контактних осіб:

Під час засідання були розглянуті усі можливі варіанти щодо вжиття всіх необхідних заходів задля запобігання поширенню  вірусного захворювання COVID-19 в Коростишівському районі.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону.

А також до вашої уваги:

Рішення, прийняті районною комісією з питань ТЕБ та НС 11 квітня 2020 року

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *