Рішення, прийняті районною комісією з питань ТЕБ та НС 11 квітня 2020 року

Тимчасово перевести працівників КНП «Центр ПМСД» Коростишівської районної ради на дистанційну форму роботи, з обмеженням доступу громадян до закладу та забезпечити щоденне встановлення медико-санітарного спостереження протягом 14 днів за особами, які встановлені як контактні та перебувають на самоізоляції.

З 11.04.2020 року встановити цілодобові чергування поліції біля будинку в с.Козіївка, де виявлено захворювання, а також в одному із гуртожитків міста, де члени сімей контактували з особою, у якої підтверджено позитивний результат на ПЛР (полімеразну ланцюгову реакцію).

Забезпечити санітарну обробку місць самоізоляції контактних осіб та щоденну дезінфекцію громадських місць міста Коростишева та Коростишівського району, а також доріг загального користування місцевого значення.

Забезпечити щоденний контроль за дотриманням режиму самоізоляції контактних осіб.

Призупинити роботу окремих каменеобробних підприємств району з 9.00 години 11.04.2020 року, де виявлені хворі та контактні особи.

Встановити знаки щодо заборони проїзду транзитному транспорту через м.Коростишів.

Враховуючи значну кількість контактних осіб із хворими на COVID-19, прийнято рішення звернутися до обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо залучення сил та засобів Нацгвардії до самостійного патрулювання міста та населених пунктів району.

Організувати надання допомоги родинам, які проживають у одному з гуртожитків м.Коростишева та перебувають на самоізоляції, із залученням працівників центру надання соціальних послуг міської ради.

Крім того соціальним службам району надавати допомогу особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення в отриманні ними пенсій, оплаті комунальних послуг, доставці продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження на коронавірус.

Рекомендовано керівникам релігійних організацій обмежити богослужіння у культових спорудах, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України на період Великодніх свят.

Також варто зазначити, що є домовленість із керівництвом Старосілецької ОТГ щодо забезпечення родини, яка проживає в с.Козіївка та перебуває на самоізоляції, предметами першої необхідності і продуктами харчування.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Дотримання карантинних умов збереже Ваше здоров’я! Будьте обережними! Залишайтеся вдома!

http://korostyshiv-rda.gov.ua/content/view/7941/1?fbclid=IwAR0Dmr3_5d4C1hyTOZ0gMomrmD_pLav6LNvcsDNTvCbcZpUCbItkyRyXBS4

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону.

А також  до вашої уваги:

На позачерговому засіданні комісї: У нас вже немає часу проводити роз’яснювальні роботи. Зараз склалася така ситуація в районі, що потрібні чіткі рішучі дії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *