Не я б’ю, верба б’є!

У Вербну неділю, 12 квітня 2020р. у Свято-Троїцькій Українській Православній церкві, що в м. Коростишеві, служба проходила без прихожан. Отець Віталій також провів освячення вербового віття для кожного бажаючого, яке можна взяти на протязі тижня, залишивши записку до Великодньої молитви. Таким чином церква, виявила розуміння ситуації з пандемією коронавірусу та відповідальність за життя і здоров’я вірян, подбала про відсутність великого скупчення людей біля церкви.
Адміністрація КП “Коростишівське радіо” подбала ж про можливість кожному бути дистанційно присутнім на освяченні вербового віття та почути слово Господнє. Зі святом Вас!!!

У Вербну неділю 12 квітня у Свято-Троїцькій Українській Православній церкві, що в м. Коростишеві, служба проходила за відсутності вірян. Отець Віталій також провів освячення вербового віття для кожного бажаючого, яке можна взяти на протязі тижня, залишивши записку до Великодньої молитви. Таким чином церква, виявила розуміння ситуації з пандемією коронавірусу та відповідальність за життя і здоров’я вірян, подбала про відсутність великого скупчення людей біля церкви. Адміністрація КП "Коростишівське радіо" подбала ж про можливість кожному бути дистанційно присутнім на освяченні вербового віття та почути слово Господнє. Зі святом Вас!!!

Опубліковано Надією Меленець Неділя, 12 квітня 2020 р.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону.

А також до Вашої уваги:

Отець Віталій: Спільне освячення верби проводитися не буде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *