Зворушливі шкільні свята дистанційно

Школярі звикли, що після закінчення 11-го класу їх чекають зворушливі свята – останній дзвінок і випускний вечір. Дівчата заздалегідь обирають вишукані сукні, хлопці ошатні костюми. Викладачі проводять останні навчальні дні з учнями, з якими провели 11 років свого життя. В школі відбуваються хвилюючі репетиції, кожен відіграє важливу роль: знає своє місце, репліки та дії. Батьки також допомагають в організації свята, обирають найкраще кафе чи ресторан, для того, щоб діти з усмішкою згадували цю подію. Для когось це свято – привід розважитись, хтось знаходиться в роздумах куди йти навчатися далі, а дехто надзвичайно сумує, покидаючи стіни рідної школи.

Однак, в 2020 році випускні вечори, нажаль, не відбудуться.  Це пов’язано із захворюванням Covid-19, яке змусило кожного жителя міста, країни, та навіть усього світу сидіти вдома. Своє життя та здоров’я важливіше за святкування в ресторані, тому, потрібно слідувати вказаним правилам.

Випускники знайшли вихід з цієї ситуації, збираючись групами в онлайн. Це дає змогу відчути ту згуртованість, радість, яка була під час навчання в школі. Дехто надягає красиве вбрання, щоб відповідати події, дехто готує зворушливі слова, які запам’ятаються надовго. Найголовніше – це те, що сучасні випускники не сумують, розуміють серйозність положення і роблять все, щоб їх свято наповнилося яскравими фарбами, навіть через екран монітору.

Вони роблять все для того, щоб убезпечити близьких, навіть відмінити таке довгоочікуване свято, як випускний вечір. І тоді увесь світ подякує нашим найкращим випускникам за те, що вони піклуються не тільки про себе, а й про оточуючих. Бережіть себе!

Яна ПАЛАМАРЧУК, студентка ЖДУ ім. Івана Франка

Будьте з нами: radiokor.com.ua , у Facebook група Радіо Коростишівщини/ Korostyshiv NEWS

Для гарного настрою музичний подарунок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *