Бережімо, любімо, захищаймо майбутнє України!

Привітання з днем захисту дітей - яке свято 1 червня - смс і ... У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими й щасливими, прославляли свої родини й рідний край.

 Діти – це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав мають стати одним із найголовніших наших обов’язків.

Діти повинні жити у світі, який не знає що таке жорстокість, біль і насильство. Давайте створимо для них такий світ разом .Зігріваймо теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуймо зусилля заради майбутнього і тоді, маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми, безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.

 Пориньте у свято щастя, усмішок і щирої дитячої радості. Нехай ваші родини будуть міцними, єдиними, надійними і люблячими. Нехай лунає дитячий сміх, народжуються надії і здійснюються мрії!

Бережіть себе, адже сім’я — це головне!

Будьте з нами: radiokor.com.ua , у Facebook група Радіо Коростишівщини/ Korostyshiv NEWS

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *