6 червня 32 роки від Дня народження мав би відзначати Максим Добрянський

6 червня 32 роки від Дня народження мав би відзначати старший солдат 95-ої окремої аеромобільної бригади Добрянський Максим Сергійович. Загинув 26 червня 2014 р. під час масованого (із застосуванням танків і мінометів) штурму бойовиками блокпоста № 1 під Слов’янськом (в районі селища Мирне).Герою Слава і Вічна Пам’ять.. .http://memorybook.org.ua/5/dobryansky.htm
===========================
Добрянський Максим Сергійович народився 6 червня 1988 року в місті Коростишів Житомирської області. У 2005 році закінчив гуманітарну гімназію №5 міста Коростишів, у 2011 році – Міжрегіональну Академію Управління Персоналом за спеціальністю «Правознавство».
У 2009-2010 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України.
З 2012 року працював в компанії «ВіДі Груп» міста Київ.
11 березня 2014 року призваний по частковій мобілізації до лав Збройних Сил України. З 20 березня 2014 року проходив службу на посаді оператора протитанкового взводу 1-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (військова частина А0281, місто Житомир).
З 23 травня 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.
2 травня 2014 року солдат Добрянський перебував у складі колони 95-ї окремої аеромобільної бригади, яку блокували на мосту через річку Сухий Торець місцеве населення селища міського типу Андріївка Слов’янського району Донецької області. Під час блокування, близько 22:15 годин бойовики, прикриваючись мирним населенням, провели обстріл в результаті якого загинули солдат Коваленко та старший солдат Панасюк.
З травня по червень 2014 року перебував на горі Карачун, що на околиці міста Слов’янськ. З початку червня 2014 року, у складі ротно-тактичної групи 95-ї окремої аеромобільної бригади ніс службу на блокпосту №1, поблизу селища Мирне Слов’янського району Донецької області.
26 червня 2014 року близько 19:30 годин російсько-терористичні угрупування при підтримці декількох танків розпочали штурм блокпосту №1. В ході бою, протитанковий розрахунок, до складу якого входив сержант Коган та старший солдат Добрянський, першим пострілом з протитанкового керованого ракетного комплексу 9К111 «Фагот» влучив в один із танків противника. Не залишаючи своїх бойових позицій та продовжуючи вести вогонь, протитанковий розрахунок десантників загинув в результаті прямого попадання іншого танку. Також в цьому бою загинули солдат Ващук та солдат резерву Гулик.
2 липня 2014 року похований на кладовищі міста Коростишів.
1 вересня 2014 року в місті Коростишів на фасаді будівлі гуманітарної гімназії №5 імені Т.Г.Шевченка (вулиця Максима Добрянського, 33), де навчався Максим Добрянський, йому відкрито меморіальну дошку. У місті Коростишів вулицю Свердлова перейменовано на вулицю Максима Добрянського.
Залишились батьки та сестра.
Указом Президента України № 651/2014 від 14 серпня 2014 р., “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).
Будьте з нами: radiokor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *