Кожній дитині потрібна сім’я

Служба у справах дітей Коростишівської міської ради запрошує до співпраці родини, яким небайдужа доля маленьких громадян нашої країни,  які з різних причин втратили родину та потребують сімейного виховання.

Конвенцією ООН про права дитини визначено, що дитині для повного і гармонійного розвитку її особи необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння.

Але, на жаль, на сьогодні є діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які потребують влаштування у сімейні форми виховання.

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку.

В Україні на даний час діють такі сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування це: усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та патронат над дитиною.

Про більш детальну інформацію щодо сімейних форм виховання Ви зможете дізнатися, звернувшись у службу у справах дітей Коростишівської міської ради за адресою: вул. Святотроїцька, 6, кб. 35, 34 м.Коростишів; тел. 5-10-90, 5-10-50.

Служба у справах дітей Коростишівської міської ради
Будьте з нами: http://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *