Житомирщина представляла українське самоврядування на засіданні CEMR в Італії

4 липня у Болоньї (Італія) відбулося засідання Політичного Комітету Ради європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR). Асоціацію міст України, що об’єднує майже 1000 муніципалітетів України, на засіданні Ради представляв Житомирський міський голова, голова Житомирського РВ АМУ Сергій Сухомлин. Він виступив з презентацією, у якій розповів  про ситуацію в Україні, воєнні злочини рф, діяльність АМУ, потреби громад у відновленні тощо.

«Україна у всесвітній організації «Об’єднані міста та місцеві влади» (UCLG) була віднесена до Євразійської секції. До червня. Сьогодні — ми у Європейській! Ми — у парі з Європою. До нас прикута максимальна увага! Міста напряму готові допомагати», – зауважив С.Сухомлин.

Житомирський міський голова наголошує, що участь у засіданні Політичного Комітету Ради європейських муніципалітетів і регіонів (CEMR) та комунікація вкрай важливі для українських міст і для Житомира зокрема, представив платформу співпраці міст Європи та українських громад CITIES4CITIES і висловив подяку європейським колегам за підтримку.

«Великий інтерес європейських міст — саме у відбудові України. Спілкувався з Ісландією, з Болгарією, з Румунією та з багатьма іншими країнами. Маю тепер безліч контактів! Рухаємося далі разом для швидшого відновлення Житомира!» – сказав Сергій Сухомлин.

Довідково.

Членами АМУ на Житомирщині є 42 територіальні громади: Андрушівська, Андрушківська, Баранівська, Барашівська, Бердичівська, Білокоровицька, Брониківська, Вишевицька, Городницька, Городоцька, Гришковецька, Дубрівська, Ємільчинська, Житомирська, Корнинська, Коростенська, Коростишівська, Курненська, Лугинська, Любарська, Малинська, Миропільська, Новоград-Волинська, Новогуйвинська, Овруцька, Олевська, Оліївська, Піщівська, Попільнянська, Пулинська, Радомишльська, Райгородська, Романівська, Ружинська, Семенівська, Станишівська, Харитонівська, Червоненська, Чоповицька, Чуднівська, Швайківська, Ярунська.

РВ АМУ у Житомирській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *