-
Медвідь Микола Миколайович (м/с Папроцька І.Ю.)
Кабінет № 18
Графік роботи: пн 09:00 – 13:00
вт 08:00 – 12:00
ср 15:00 – 19:00
чт 11:00 – 15:00
пт 09:00 – 13:00
Дублюючі лікарі: Коляда Олександр Миколайович (каб.№ 39)
Омецинська Марина Володимирівна (каб.№27)
-
Коляда Олександр Миколайович (м/с Сомик Т.В.)
Кабінет № 39
Графік роботи: пн 09:00 – 13:00
вт 08:00 – 12:00
ср 09:00 – 13:00
чт 09:00 – 13:00
пт 15:00 – 19:00
Дублюючі лікарі: Медвідь Микола Миколайович (каб.№18)
Омецинська Марина Володимирівна (каб.№27)
-
Татура Катерина Федорівна (м/с Лазанюк М.М.)
Кабінет № 12
Графік роботи: пн 09:00 – 13:00
вт 08:00 – 12:00
ср 09:00 – 13:00
чт 09:00 – 13:00
пт 15:00 – 19:00
Дублюючі лікарі: Медвідь Микола Миколайович (каб.№18)
Омецинська Марина Володимирівна (каб.№27)
-
Татура Віктор Євгенович (м/с Степанська Л.Г.)
Кабінет № 13
Графік роботи: пн 09:00 – 13:00
вт 15:00 – 19:00
ср 08:00 – 12:00
чт 13:00 – 17:00
пт 09:00 – 13:00
Дублюючі лікарі: Татура Катерина Федорівна (каб.№12)
Захарчук Ірина Сергіївна (каб.№17)
-
Янчук Віктор Григорович (м/с Орловська С.М.)
Кабінет № 20
Графік роботи: пн 13:00 – 17:00
вт 11:00 – 15:00
ср 09:00 – 13:00
чт 15:00 – 19:00
пт 08:00 – 12:00
Дублюючі лікарі: Вахула Ольга Ігорівна (каб.№ 24)
Черняк Олена Вікторівна (каб.№ 19)
-
Черняк Олена Вікторівна (м/с Царюк Т.В.)
Кабінет № 19
Графік роботи: пн 08:00 – 12:00
вт 09:00 – 13:00
ср 09:00 – 13:00
чт 13:00 – 17:00
пт 09:00 – 113:00
Дублюючі лікарі: Вахула Ольга Вікторівна (каб.№ 24)
Янчук Віктор Григорович (каб.№ 20)
-
Вахула Ольга Ігорівна (м/с Лазанюк М.М.)
Кабінет № 24
Графік роботи: пн 09:00 – 13:00
вт 13:00 – 17:00
ср 09:00 – 13:00
чт 08:00 – 12:00
пт 08:00 – 12:00
Дублюючі лікарі: Янчук Віктор Григорович (каб.№ 20)
Черняк Олена Вікторівна (каб.№ 19)
-
Шпаківська Юлія Леонідівна (м/с Ковальчук О.В.)
Кабінет № 22
Графік роботи: пн 09:00 – 13:00
вт 13:00 – 17:00
ср 08:00 – 12:00
чт 09:00 – 13:00
пт 09:00 – 13:00
Дублюючі лікарі: Іскра Наталія Василівна (каб.№ 23)
Віскушенко Володимир Олександрович (каб.№ 125)
-
Іскра Наталія Василівна (м/с Метельська Н.М.)
Кабінет № 23
Графік роботи: пн 09:00 – 13:00
вт 09:00 – 13:00
ср 09:00 – 13:00
чт 13:00 – 17:00
пт 08:00 – 12:00
Дублюючі лікарі: Шпаківська Юля Леонідівна (каб.№ 22)
Віскушенко Володимир Олександрович (каб.№ 25)
-
Віскушенко Володимир Олександрович (м/с Деленгівська О.В.)
Кабінет № 25
Графік роботи: пн 15:00 – 19:00
вт 09:00 – 13:00
ср 13:00 – 17:00
чт 09:00 – 13:00
пт 08:00 – 12:00
Дублюючі лікарі: Шпаківська Юля Леонідівна (каб.№ 22)
Іскра Наталія Василівна (каб.№ 23)
-
Омецинська Марина Володимирівна (м/с Касянчук В.В.)
Кабінет № 27
Графік роботи: пн 09:00 – 13:00
вт 09:00 – 13:00
ср 13:00 – 17:00
чт 09:00 – 13:00
пт 11:00 – 15:00
Дублюючі лікарі: Медвідь Микола Миколайович (каб.№ 17)
Коляда Олександр Миколайович (каб.№ 39)