КорДовідничок на всі випадки життя

Колектив КП «Коростишівське радіо» розробив проєкт «Інформаційна платформа «КорДовідничок на усі випадки життя», в якому кожен користувач зможе запропонувати свої товари та послуги, а також швидко знайти важливу та, головне,  достовірну інформацію для себе.

Саме тому, ми пропонуємо шановним підприємцям, бізнесменам та іншим установам чудову можливість розповісти про себе якнайбільшій кількості користувачів мережі Інтернет, розмістивши всі важливі дані та контакти на нашій Інформаційній платформі «КорДовідничок на усі випадки життя».

Впевнені, що послуги вашого колективу заслуговують додаткової уваги та підвищення попиту серед потенційних клієнтів не лише в місті, а й за його межами. Саме тому, варто вже найближчим часом звернутися до КП «Коростишівське радіо» та заповнити заявку на розміщення вашої реклами на Інформаційній платформі «КорДовідничок на усі випадки життя».

Умови співпраці вам точно сподобаються, а через потік нових клієнтів, можливо, невдовзі доведеться задуматися і про розширення справи 😉

Ми знаходимося за адресою:
м. Коростишів, вул. Соборна площа, 21    
Телефон (Telegram )для довідок: 0683402196