МІТИНГ-РЕКВІЄМ ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 років

МІТИНГ-РЕКВІЄМ

ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

 1932-1933 років

розпочався у місті Коростишеві о 9-00 годині 24 листопада 2018 року скорботною ходою від Коростишівської РДА до пам’ятника жертвам Голодомору, з покладанням колосків, квітів та віночків.

85 років тому наш український  народ пережив катастрофу, яка могла б зупинити життя всієї нації. Було свідомо сплановано і здійснено терор-геноцид голодом.

Спливає час та  не вщухає біль про найбільше всенародне лихо українців. На жахливому фоні геноциду вирізняється один із наймаштабніших злочинів – масове знищення дітей. Більше  50% убитих голодом у 32-33 роках – українські діти, десятки мільйонів ненароджених.

Діти сьогодення , в пам’ять про невинно убієнних українськихдіточок 1932-1933 років, почіпляли на огорожі пам’ятника жертвам голодомору паперових ангелів, як символ вічної пам’яті та болю, як символ продовження роду українського…

Свічу поминальну на знак пам’яті  про 10 млн мучеників, які загинули у 1932-1933 роках, внаслідок штучного голодомору, запалили представники райдержадміністрації, районної  та міської ради, мешканці міста.

В скорботі перед невинно убієнними, пом’янули хвилиною мовчання.

Настоятель Храму Святої Трійці, Отець Віталій прочитав молитву за померлих від голоду та відслужив панахіду за спокій душ, замучених голодомором. Після чого роздавали поминальні хлібці за мучеників.

« Воістину, нація, яка вижила у голодоморі, переможе і сьогодні!» – було наголошено на завершення мітингу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *