Команда ТОВ «Коростишівземінвест»: «Щиро дякуємо своїм орендодавцям за тривалу довіру та партнерство!»

З любов’ю до пайовика!     

                      Команда ТОВ «Коростишівземінвест»: «Щиро дякуємо своїм орендодавцям за тривалу довіру та партнерство!»

    На нашому офіційному сайті неодноразово друкувалися статті про роботу товариства. Його керівник сказав: «Я хотів би по кожній сільраді, на землях якої працюємо (а таких 7), прозвітувати про те, що ми зробили за рік. Вже підвели підсумки, є про що розповісти».

Від імені всієї команди професіоналів агровиробництва говорить генеральний директор Олександр Вознюк: «Це дійсно так. Сьогодні говоритимемо про Cадівську сільську раду. 

Ми виконали усі зобов’язання та виплатили орендну плату за користування орендованими земельними частками (паями) за 2018 рік, сплачено понад два мільйони гривень (і це після оподаткування) – 2 438 832 грн. Товариство не лише виконує свої зобов’язання, а також постійно дбає про потреби своїх пайовиків. Так, цього року видано матеріальної допомоги (на лікування, народження, поховання та ін.) по семи сільрадах, в т. ч. й Садівській, 2 мільйони (!) 408 тис. 537 грн.

Окрім того, «Коростишівземінвест» є сумлінним платником податків, які йдуть у казну району та місцевий бюджет. Єдиного податку, податку за користування невитребуваними ділянками, ПДФО, військового збору сплачено у сумі 1 176 197 грн., в тому числі до Садівської сільради – 743 424 грн.

Стабільно виконуються домовленості по соціальних угодах. Цього року на потреби села було перераховано майже  139 тис. грн. (ігровий комплекс, велосипед для пошти, тонометр у ФАП, продуктові набори до Дня людей похилого віку, відсів та щебінь для ремонту дороги, виділені кошти на святкування Нового року у будинки культури с.Садове та с.Травневе. Також ми не забуваємо про наших пайовиків і в снігопад та хуртовину – проводимо очистку доріг.

Звичайно ж, і на Новий рік дітки отримають святкові подарунки від нас (це вже стало доброю традицією)!

У поточному році товариство вирощувало на землях Садівської  сільради озиму пшеницю та соняшник. На наступний рік плануємо кукурудзу та сою. Не зважаючи на врожаї продовжимо свої соціальні програми.

Кожному орендодавцю – вдячність за співпрацю та довіру!

                 З повагою, працівники ТОВ «Коростишівземінвест»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *