МІТИНГ З НАГОДИ  ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

З нагоди  проголошення у  1919 році Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, в Україні офіційно відзначають  День Соборності України з 1999 року на державному рівні. Століттями розірваний український народ визволився  і возз’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі. Акт возз’єднання, злуки був радше символічним знаком прагнення єдності і мав  ідейне значення.

З нагоди 100-ї річниці Дня Соборності України у місті Коростишеві біля пам’ятника Т.Г.Шевченка відбувся мітинг з покладанням квітів, за участі міського голови Івана Кохана та заступника голови РДА Віталія Соломикіна. Біля пам’ятника Т.Г.Шевченка зібралися усі бажаючі, щоб схилити голови у скорботній хвилині мовчання в пам’ять загиблих у боротьбі з ворогами України. Саме цього дня, 100 років назад, Українська  Центральна Рада IV Універсалом проголосила Українську Народну Республіку самостійною, ні від кого незалежною державою. Це не тільки пам’ять про історичне минуле, а й ключ до того, щоб у майбутньому уникнути помилок минулого.

На мітингу було наголошено, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. І на завершення мітингу всі разом виконали Гімн України.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *