Делегація Представництва ЄС у Коростишеві

6 лютого делегація Представництва Європейського Союзу в Україні у складі Наташі Ефімофф, керівника відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні,  Вікторії Давидової, радника з преси та інформації, Станіслава Королькова, менеджера інформаційної компанії відвідали Коростишів із офіційним візитом, який є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. У рамках візиту до Коростишева відбулася низка інформаційних заходів, з метою пояснення важливості реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнанності коростишівців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

 

Так для студентів Коростишівського педагогічного коледжу імені І.Я.Франка Станіслав Корольков, менеджер інформаційної компанії від Представництва ЄС в Україні організував гру «Еліас» на європейську тематику – це настільна гра, мета якої у розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн – членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри мали змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командних дух.

 Відбулася публічна презентація «Пріорітети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС» у Коростишівській міській раді та Коростишівському Будинку дитячої творчості для представників неурядових організацій і місцевої влади, підприємців, молоді, освітян, активістів та зацікавлених жителів міста. На заходах ознайомили з пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентували довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., у яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, було розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Які ж питання піднімалися у колі спілкування з Наташою Ефімофф та Вікторією Давидовою, делегатами Представництва ЄС в Україні детальніше:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *