20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

 

Мітинг-реквієм, присвячений 5-ій річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбувся у місті Коростишеві біля пам’ятника, з покладанням квітів Героям Майдану,тим, хто впав за світле майбутнє України, хто у боротьбі за волю і кращу долю не дожив до сьогоднішнього дня.

У поминальному заході зібралися  небайдужі жителі міста, представники влади району та міста, з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян. Завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Вячеслав Поліщук, голова РДА та Наталія Єсипчук, секретар міської ради, у своїх виступах висловили ту скорботу, ту біль, яка не залишає кожного з нас, після чого усі разом хвилиною мовчання, хвилиною пам’яті ушанували загиблих… Від вдячого молодого покоління говорив Артем Шеремета, студент Коростишівського педагогічного коледжу ім.. І.Франка.

«Ми маємо гуртуватися не довкола ненависті, довкола любові, довкола вищої мети. Такою має стати побудова нової держави, тієї, котру бачили у своїх мріях загиблі герої і за котру вони віддали життя» – такі слова прозвучали на мітингу та прозвучала пісня «Запалю свічу».

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *