Гройсмана закликали підготувати законопроект про аудіовізуальні послуги

Кілька громадських та індустріальних організацій закликали Кабінет Міністрів і особисто прем’єр-міністра Володимира Гройсмана створити при Державному комітеті телебачення і радіомовлення спеціальну робочу групу для підготовки законопроекту про аудіовізуальні послуги (АВП). Про це йдеться у зверненні від 20 лютого до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та уряду.
Гройсмана закликали підготувати законопроект про аудіовізуальні послуги

 

Звернення підписали Асоціація правовласників та постачальників контенту, Інтернет Асоціація України, Національна асоціація українських медіа, моніторингова організація «Черіті тюнер», ГО «Інтерньюз-Україна», ГО «Всеукраїнська асоціація мовлення громад», Інститут розвитку регіональної преси.

Організації нагадують, що прийняття закону про АВП – це зобов’язання України перед Європейським Союзом відповідно до Угоди про Асоціацію з ЄС щодо впровадження європейських стандартів у сфері медіа. Відповідно до положень Угоди про Асоціацію, до серпня 2019 року Держкомтелерадіо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення (за згодою), Міністерство юстиції України та інші відомства зобов’язані розробити і подати на розгляд Кабінету Міністрів України галузевий законопроект про аудіовізуальні послуги,  інформує Детектор.медіа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *