«До Коростишівського ОТГ за досвідом означає, що ми на правильному  шляху!!!»

 

9 квітня до Коростишівської ОТГ Житомирської області  прибула делегація з Тернопільської області: Іванівська сільська, Байковецька сільська, Шумська міська, Золотопотіцька селищна, Великогіївська сільська, Скалатська міська, Теребовлянська міська ОТГ та з Івано-Франківської області: Печеніжинська селищна, Верхнянська сільська, Більшівцівська сільська ОТГ.

Метою навчально-ознайомчого візиту було вивчення кращих практик створення ефективної системи освіти, покращення якості надання освітніх послуг, вивчення методики надання автономії закладам освіти та організації їх роботи, практик призначення керівника закладу освіти на конкурсній основі, як елемент впровадження НУШ та обмін досвідом з громадами-учасниками програми DOBRE.

У програмі навчального візиту «Створення автономних шкіл та призначення керівника навчального закладу на конкурсній основі як елемент впровадження Нової Української Школи (НУШ)» Коростишівську ОТГ представляли: Іван Кохан,міський  голова, Юрій Денисовець, заступник міського голови,  Ігор Джаман, начальник відділу освіти молоді та спорту Коростишівської ОТГ та директори навчальних закладів: Юрій Вдовенко, директор гуманітарної гімназії № 5 ім. Т.Г.Шевченка, Алла Гребенюк, директор ІРЦ, Любов Ліцевич, директор НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій та Ірина Даниленко, директор  позашкільного навчального закладу БДТ.

Навчальний візит, що проходив 9-10 квітня 2019 року, був організований за експертної підтримки шведсько-українського  проекту «Підтримка децентралізації в Україні».

Перший день візиту проходив у опорно-навчальному закладі гуманітарній гімназії № 5 ім. Т.Г.Шевченка, де Іван Михайлович Кохан  презентував Коростишівську громаду, а Ігор Васильович Джаман проінформував про діяльність відділу освіти Коростишівської ОТГ: структуру відділу та організацію методичної роботи.

Войцех Мархлєвський, експерт шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» поділився досвідом Польщі, відкрив різні підходи до управління освітою і їх переваги та недоліки, Айдер Сеїтосманов, експерт цього ж проекту,  розповів про роль батьків в управлінні закладами освіти: новий закон – нові можливості.

Юрій Васильович Вдовенко поділився перевагами  автономії гуманітарної гімназії № 5, Алла Аполінаріївна Гребенюк презентувала Коростишівський  ІРЦ , наголошуючи, що кожна дитина має право на навчання.

Делегація мала можливість відвідати класи різного напрямку, ознайомитися з методами навчання та на практиці побачити навчальний процес класу НУШ.

По завершенні першого дня навчально-ознайомчого візиту  тернопільські та івано-франківські гості залюбки прогулялися  місцевим парком , поділившись  враженнями :

Фоторепортаж ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Що відбувалося другого дня та чи сподобалося гостям після візиту НВК І-ІІ ступенів та Будинку дитячої творчості , у наступному репортажі. Спостерігайте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *