Завершальним візитом громад-учасників 10 міських та селищних  ОТГ Тернопільської та Івано-Франківської областей став до Будинку дитячої творчості Коростишівської ОТГ

Завершальним  візитом громад-учасників  10 міських та селищних  ОТГ Тернопільської та Івано-Франківської областей став до Будинку дитячої творчості Коростишівської ОТГ, де Ірина Даниленко, директор ознайомила з напрямками роботи позашкільного начального закладу. Користуючись нагодою, Ірина Олександрівна запросила гостей ОТГ прийняти участь у Всеукраїнських змаганнях з орієнтування, що відбудуться у червні місяці цього року на базі міста Коростишева.

В ході спілкування з представниками Коростишівської ОТГ  у присутніх виникало багато запитань щодо організації позашкілля в громаді та функціювання закладу, враховуючи чималий досвід автономії закладу – 10 років. Та що почули гості, детальніше:

Обговорювали переваги та недоліки, в результаті впровадження призначення керівника закладу освіти на конкурсній основі та зрозуміли, що попереду ще багато викликів на шляху реформи децентралізації освіти.

Визначивши, що, однозначно, дошкілля та позашкілля , шкільна освіта формує планову стратегію розвитку освіти в громаді, модератор Інна Білик підвела учасників до фінального обговорення результатів візиту, детальніше:

«Мета реформи децентралізації освіти – наблизити владу до дитини, батьків.  Якщо наша громада є майданчиком по обміну  досвідом з іншими громадами це означає, що ми рухаємося у правильному напрямку», – впевнений Юрій Денисовець, заступник міського голови.   Ігор Джаман, начальник відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської ОТГ запевнив , що Коростишівська ОТГ відкрита до спілкування. Та завдяки кому відбувся навчально-ознайомчий візит до Коростишівської ОТГ детальніше:

 

Фоторепортаж  та відео ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Початок та продовження перебування учасників-громад ви зможете побачити у попередніх репортажах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *