Чому Малинський лісотехнічний коледж гостинно приймав журналістів Житомирщини? Та що говорять про коростишівських учнів викладачі ?

З нагоди професійного свята журналістів, Павло Дзюблик, народний депутат України зустрівся із редакторами та колективами районних газет та радіо виборчого округу та адміністраторами веб-сайтів. З Коростишева були запрошені : Надія Хоменко, заст. головного редактора ТОВ «Коростишівська газета» та Надія Меленець, редактор КП «Коростишівське радіо».

Зустріч відбулася на базі Малинського лісотехнічного коледжу, директором якого є Ігор Іванюк.  Колектив коледжу радушно прийняв делегацію журналістів з Житомирщини та організував чудову та змістовну екскурсію по навчальних закладах, багатою історією та цінностями  рідного краю.  Родзинкою Малина і, безпосередньо, лісотехнічного коледжу є музей Міклухо-Маклая, який входить в 5-ку кращих музеїв Житомирщини. Це єдиний заклад на Житомирщині, який зберігає давні традиції, працює в лісовій галузі та навчає студентів.

Привітавши усіх присутніх із професійним святом, Ігор Дмитрович Іванюк також поділився радісною новиною про прийняття Верховною Радою Закону України «Про фахову передвищу освіту», який не тільки регламентує діяльність коледжів і технікумів, а й визнає їх роль і місце в освітньому просторі України.

На стінах коридорів світлини випускників минулих років, якими пишається коледж. Серед них я одразу впізнала коростишівця, Руслана Карчевського, який на сьогодні займає посаду директора Житомирського держлісгоспу. Це говорить про надання великого багажу знань даним закладом  та гарного старту для кар’єрного росту.

Зверну вашу увагу на те, що, скориставшись нагодою поспілкуватися із Тамілою Пернарівською, викладачем української мови та літератури Малинського ЛТК, я була приємно вражена почутим про коростишівських дітей, що навчаються в даному коледжі, детальніше:

Фоторепортаж  ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS

Також відбулася прес-конференція, де Павло Дзюблик, привітавши журналістів з професійним святом, зазначив, що теж має відношення до цієї професії, чим пишається.Павло Володимирович  мав нагоду прозвітувати  про весь період роботи на посаді народного депутата України.

Про це у наступному репортажі. Спостерігайте!

.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *