Коростишів зустрічає волонтерів Корпусу Миру

Вже 3-й рік поспіль волонтери Корпусу Миру співпрацюють з Коростишівщиною. В цьому році вони працюватимуть у НВК школі-ліцей ім.Дарбіняна та гуманітарній гімназії №5 ім. Т.Г.Шевченка.

Відтоді, як Корпус Миру співпрацює з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України і Міністерством регіонального розвитку над спільно запланованими проектами, з метою допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів  для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації, покращується краще сприяння розуміння американців українцями і українців з боку американців.

Сьогодні у Коростишеві делегацію волонтерів зустріли представники районної та місцевої влади, відділу освіти, керівники та викладачі англійської мови навчальних закладів, де працюватимуть волонтери.

Приємно вразили іноземці тим, що при знайомстві, розмовляли українською. Також куратор делегації зазначила, що пізніше волонтери здаватимуть іспити з української мови. Тож, надіємося, що проживання на Коростишівщині, співпраця  у наших навчальних закладах, принесе позитивні емоції, гарні враження та отримання досвіду, як для наших дітей та учителів, так і для волонтерів Корпусу Миру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *