Бібліотекар – це не професія, а стан душі.

В останній вересневий день у бібліотеці районного Будинку культури зібралися працівники бібліотек району, адже сьогодні їх об’єднує професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Завітали на свято і представники районної та місцевої влади: Наталя Нагорна, заступник голови Коростишівської РДА, Юрій Дідківський, головний спеціаліст відділу організаційно-методичної роботи виконавчого апарату Коростишівської районної ради, Іван Кохан, міський голова Коростишівської ОТГ, Юрій Денисовець, заступник міського голови,  Сергій Криворучко, депутат міської ради, Олена Хмельова, начальник відділу культури та туризму Коростишівської міської ради. Це люди, які  всіляко допомагають та опікуються культурою нашого району та громади.

Особливим багатством бібліотеки завжди були і будуть її кадри – талановиті, досвідчені, кваліфіковані спеціалісти. І саме в цей день для них звучали слова вдячності за безкорисливу, з повною віддачею, працю та відзначали кращих у цій сфері спеціалістів грамотами за багаторічну самовіддану працю, професіоналізм, відданість обраній справі зі збереження, популяризації й поширення книги, як духовного надбання українського народу та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.

Фоторепортаж   ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *