День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у сучасній Україні.

Щороку 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи —  на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у сучасній Україні. Сьогодні жителі Коростишева, на чолі керівників району та органів місцевого самоврядування  вшанували патріотизм та мужність громадян, адже Україна вже заплатила високу ціну за те, що обрала свободу. Мітинг до Дня Гідності й Свободи відбувся біля  пам’ятника Небесній Сотні.

Нагадаємо, що помаранчева революція – це акції протесту українських громадян, що були викликані масовими фальсифікаціями президентських виборів 2004 року на користь провладного кандидата Віктора Януковича.
Євромайдан— національно-патріотичні протестні акції в Україні, проти корупції, свавілля правоохоронних органів та сил спецпризначення, а також на підтримку європейського вектора зовнішньої політики України.

По завершенні мітингу, молодь запалила лампадки, в пам’ять загиблих,  за останні роки  тисячі українців, які обороняли мирне життя, незалежність та територіальну цілісність України.

Фоторепортаж  та відео ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі РадіоКоростишівщини/Korostyshiv NEWS.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *