На районній сесії: СНІД – це проблема. Не зволікайте з дотриманням вимог по лікарні, бо можете втратити її.

«За даними обстежень, ВІЛ-інфекція значно помолодшала», – зазначив Олександр Веселовський  на 36 (позачерговій) сесії Коростишівської районної ради 7 скликання, що відбулася на минулому тижні. Заслухавши та обговоривши інформацію головного лікаря КНП «Центральна районна лікарня ім. Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної ради про хід виконання районної Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих хворих на СНІД на 2016-2020р.р., депутати, переймаючись реальністю фактичних даних, зобов’язали керівництво первинної і вторинної медицини доносити більше інформації до населення району  через ЗМІ  .  Детальніше:

“Ми можемо залишитися без нашої лікарні?”, – застерігала на районній сесії Надія Котенко, заступник голови Харитонівської сільської ради, яка побувала нещодавно на зборах Асоціації ОТГ, в роботі якої брали участь представники уряду, заслухавши виступ заступника міністра охорони здоров’я Олени Симоненко. Про це детальніше:

В ході опрацювання винесених питань до порядку денного, депутати взяли до відома інформацію начальника відділу культури, сім’ї, молоду та спорту РДА Наталії Кириченко про хід виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Коростишівському районі на 2016-2020р.р., інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Олени Грищук про хід районної комплексної програми соціального захисту населення Коростишівського району на 2018-2020р.р., внесли зміни до районного бюджету на 2019рік, затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року по доходах та видатках,  а також внесли зміни до рішення районної ради від 29.08.19р. № 677 , а саме: «Передати безоплатно  із спільної власності територіальних громад сіл, міста Коростишівського району, в особі Коростишівської районної ради у власність Харитонівської сільської ради з 01 липня 2020 року”, тобто, після закінчення навчального року.

Призначено Чернову Марію Степанівну на посаду директора Харитонівської ЗОШ І-ІІ ступенів Коростишівського району Житомирської області та Кубінського Сергія Георгійовича  на посаду директора Шахворостівської загальноосвітньої школи І-ІІІ степунів Коростишівського району Житомирської області,  на умовах контракту, терміном на 6 років.

Голова районної ради прийняв до уваги підняте питання Романом Грищенком, голови Гуменницької сільської ради,  стосовно ремонту доріг.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *