У Квітневій ЗОШ діти також проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”.
У рамках цієї акції у Квітневій ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено ряд заходів.
Шістнадцятиденний період акції розпочався оформленням інформаційного стенду “16 днів проти насилля”.
З метою підвищення рівня поінформованості учнів щодо проблеми торгівлі людьми 27 листопада було проведено урок для початкових класів “Поведінка дітей з незнайомими людьми”.
2 грудня учні 7-9 класів переглянули відеоролики “СНІД – біда людства” та долучилися до традиційної акції “Червона стрічка”на знак підтримки усіх тих, кому щодня доводиться жити у боротьбі з цією недугою.
До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями (3 грудня)👫 та Всесвітнього дня волонтера (5 грудня)👫 вчителі та учні школи долучилися до благодійної акції “Добро починається з тебе”.👌♥️ Учасники акції відчули себе волонтерами та передали подаруночки діткам з Коростишівського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.
Закінчилася акція 10 грудня Міжнародним днем прав людини. Учні були активними учасниками уроку-обговорення “Права та обов’язки учнів”.
Проведені заходи сприяли вихованню в учнів відповідальності, людяності, толерантності та свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.

Про це повідомляє викладач-організатор Інна Сингаєвська

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Світлина від Інни Сингаєвської.
Світлина від Інни Сингаєвської.
Світлина від Інни Сингаєвської.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *