Поліція Житомирщини працюватиме у посиленому варіанті несення служби на Новорічні та Різдвяні свята

Поліцейські області проводять додаткові профілактичні заходи для забезпечення належного правопорядку та безпеки громадян під час масових гулянь та інших святкових заходів.

На території області тривають святкові заходи, пов’язані із зустріччю Нового року та Різдва. У цей період поліцейські Житомирщини працюють у посиленому варіанті несення служби. Особливу увагу правоохоронці приділяють забезпеченню правопорядку у місцях масового перебування людей: на святкових ярмарках та поблизу головних ялинок населених пунктів, біля культових та релігійних споруд тощо.

Ситуаційний центр ГУНП координує діяльність підрозділів поліції для забезпечення дотримання безпеки та правопорядку на вулицях населених пунктів області.

Безпосередньо у ніч з 31 грудня 2019 на 1 січня 2020 років на охорону публічного порядку заступлять близько 200 поліцейських і бійців Національної гвардії. Масові заходи заплановані у всіх районних центрах області, зокрема відбудуться святкові концерти та вуличні вистави. Очікується участь у них близько 10 тисяч громадян. Правоохоронці працюватимуть  безпосередньо у місцях проведення заходів.

Працівники поліції бажають усім жителям регіону світлих та радісних свят і нагадують про існуючі заборони щодо вживання спиртного у громадських місцях, а також закликають обмежити використання піротехнічних засобів.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

© Головне управління Національної поліції в Житомирській області: https://zt.npu.gov.ua/news/aktualno/policziya-zhitomirshhini-praczyuvatime-u-posilenomu-varianti-nesennya-sluzhbi-na-novorichni-ta-rizdvyani-svyata-27-12-2019/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *