Коростишівська прокуратура вимагає повернути територіальній громаді гідроспоруду вартістю понад 51 млн грн

Коростишівською місцевою прокуратурою, в інтересах об’єднаної територіальної громади, заявлено позов про визнання недійсним укладеного із товариством з обмеженою відповідальністю договору встановлення сервітуту та додаткової угоди до нього щодо користування гідроспорудою у парковій зоні міста Коростишева та її повернення громаді.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Житомирської області:

    “Установлено, що у серпні 2015 року товариству безпідставно передана в користування гідроспоруда та складові частини до неї, загальною площею майже 2 тисячі кв. м балансовою вартістю понад 51 млн грн, що на р. Тетерів у межах центрального парку відпочинку міста Коростишева.

    Зокрема, гідротехнічна споруда, яка належить до комунальної власності та перебуває на балансі Коростишівської ОТГ, передана у користування з порушенням Цивільного кодексу України та іншого спеціального законодавства (без проведення аукціону, визначення орендної плати тощо).

    Місцевою прокуратурою, з метою усунення виявлених порушень, заявлено позов до суду.

    Наразі Господарським судом Житомирської області справу прийнято до провадження.”

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *