Обласний санаторій «Лісова казка», що розташований у місті Коростишів, терміново готується як місце можливої обсервації людей з нашої області, які прибувають із-за кордону.

На Житомирщині визначено місце для можливої обсервації наших співгромадян, які повертаються із-за кордону –  це обласний багатопрофільний спеціалізований фтизіопульмонологічний санаторій “Лісова казка” Житомирської обласної ради.

Таке рішення було прийнято 19 березня під час засідання  оперативного штабу щодо запобігання поширенню випадків корона вірусу COVID-19.

Також своїм рішенням штаб заборонив роботу усіх без винятків базарів і ринків на території області. Також заборонено роботу усіх м’ясних та молочних павільйонів.

В ході засідання штабу директор ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»  Зіновій Парамонов повідомив про офіційно підтверджений новий випадок захворювання на коронавірус у Житомирі. Це чоловік, який днями повернувся із відпочинку з Австрії.

Вирішено терміново розпочати підготовку обласного санаторію «Лісова казка», який розташований у місті Коростишів, до можливої обсервації людей з нашої області, які прибувають із-за кордону.

Як зазначив перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, вже сьогодні ми маємо вжити всіх заходів, щоб попередити поширення інфекції.

Про це повідомляє пресслужба Житоомирської обласної ради.

1

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону.

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *