У Коростишівському районі неповнолітнього засуджено за серію скоєних крадіжок

Коростишівською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення неповнолітнім жителем Коростишівського району низки кримінальних правопорушень.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Житомирської області:

“Судовим слідством установлено, що раніше судимий 17-річний місцевий житель протягом липня-вересня 2019 року, маючи корисливий умисел, з метою власної наживи, вчинив сім кримінальних правопорушень.

Зокрема, зловмисник викрадав з приміщень магазинів, підсобних приміщень, приватних будинків різне майно – мобільні телефони, косметичні засоби, гроші та банківські картки, з яких знімав кошти, навіть не погребував банківською карткою рідної тітки.

Завдяки якісному здійсненню процесуального керівництва у кримінальному провадженні та принциповій позиції публічного обвинувача, вина неповнолітнього зловмисника у судовому засіданні доведена повністю.

Вироком Коростишівського районного суду особу визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень за  ч. 1 ст. 162, ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 190, ч. 1 ст. 357 КК України, та призначено покарання у виді 3 років 1 місяця позбавлення волі.

Наразі на розгляді Коростишівського районного суду перебуває ще чотири кримінальних провадження стосовно неповнолітнього, в яких підтримання публічного обвинувачення також здійснюється Коростишівською місцевою прокуратурою.”

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *