3 квітня стартує онлайн-курс «Медична допомога в період пандемії COVID-19» для медиків первинної ланки

Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти» та Академія сімейної медицини України у співпраці розпочинають онлайн-курс «Медична допомога в період пандемії COVID-19».  Так, щовівторка і щоп’ятниці о 17:00 (з 3 і до 28 квітня) на Youtube-каналі проєкту організатори транслюватимуть лекції для медичних працівників первинної ланки: https://bit.ly/2WVStr4

Про це інформує Житомирський обласний центр громадського здоров’я.

Під час епідемії доказова і надійна інформація є вкрай важливим засобом захисту як медичних фахівців, так і пацієнтів, тому пропонуємо медичним сестрам і братам, сімейним лікарям, педіатрам, терапевтам, які працюють на первинці пройти цей онлайн-курс і заощадити час на пошуки надійної та корисної інформації. На вас чекатиме найактуальніша інформація від провідних фахівців України, зокрема з таких питань:

  • Коронавірусна хвороба: основи інфекційного контролю в амбулаторній практиці. Візити вдома;
  • Патронаж новонароджених в період пандемії COVID-19;
  • Практика телефонних консультацій: алгоритми успішної комунікації фахівців у період пандемії;
  • Консультування пацієнтів з панічними атаками в період пандемії: роль сімейного лікаря і медсестри та медбрата;
  • Вакцинація в період пандемії COVID-19;
  • Коронавірусна хвороба і серцево-судинні захворювання: міжнародні настанови;
  • Алгоритми ведення вагітності, пологів і новонароджених при коронавірусній хворобі;
  • Коронавірусна хвороба та імунодефіцитні стани;
  • Коронавірусна хвороба та хронічна патологія легень.

Онлайн курс складатиметься з восьми онлайн-лекцій, доступних на Youtube-каналі проєкту. Кожен учасник та учасниця, які прослухають усі вісім лекцій й успішно складуть тестування з кожної теми (80% правильних відповідей у тесті), отримають електронний сертифікат БПР.

Організатори хотіли б максимально врахувати ваші потреби під час проведення цього онлайн-курсу, тому бажано заповнити наступну форму за посиланням: https://bit.ly/3apOZky

Ця ініціатива триватиме з 3 квітня до 28 квітня 2020 року (доступ до тестів для отримання сертифікату БПР буде відкрито до 1 червня 2020 року).

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *