Відбувся вебінар «Cамоосвітня діяльність педагога в умовах дистанційного навчання»

Заступник директора з наукової роботи Інституту професійно-технічної освіти НАПН України Оксана Самойленко 30 березня 2020 року  провела для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти вебінар на тему «Самоосвітня діяльність педагога в умовах дистанційного навчання».

Про це повідомляє прес-служба НАПН України.

У заході взяли участь понад 200 осіб з усіх областей України. Доповідач зосередила увагу на висвітленні змісту чинних законодавчих актів і нормативно-правових документів щодо організації самоосвітньої діяльності педагога в умовах дистанційного навчання; схарактеризувала особливості організації дистанційного навчання та можливості застосування  практико-орієнтованих онлайн ресурсів; наголосила на значенні змістовного наповнення  навчального контенту для здійснення освітнього процесу в дистанційному режимі; розкрила перспективи використання навчальних онлайн-платформ  при організації самоосвітньої діяльності педагога в умовах дистанційного навчання.

Окрему увагу було приділено практичним аспектам використання можливостей навчальних онлайн ресурсів при організації дистанційного навчання із загальноосвітніх  предметів, дисциплін соціогуманітарного циклу та при підготовці до ЗНО здобувачів освіти закладів професійної освіти. Доповідач поділилася власними напрацюваннями щодо тестової  перевірки знань учнів, створення інтерактивних  онлайн вправ та завдань для контролю виконання навчальних завдань.

Запис вебінару можна переглянути на офіційному сайті Інституту професійно-технічної освіти НАПН України: www.ivet.edu.ua, а також за посиланням: https://youtu.be/wP4eW1e7joc

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *