Нові перемоги дистанційно на Міжнародному конкурсі «Сузір’я Святогір’я  – Gold Europe».

13-15 травня  відбувся Міжнародний конкурс «Сузір’я Святогір’я  – Gold Europe».  У звязку з карантинними заходами керівництво конкурсу прийняли рішення провести його у дистанційному режимі.

Ансамбль скрипалів «Cantabile» став лауреатом 2 ступеню.

Склад ансамблю: Левківська Ілона, Рижкова Ельвіна, Росінська Настя, Хомяк Катріна та Чернишевич Анна.

 

1 місце зайняв ансамбль скрипалів «Кольорові струни».

До його складу входять: Росінська Анастасія, Чернишевич Аня, Хомяк Катріна, Шуневич Діана, Пипченко Даша.

Немає опису.

Керівником обох ансамблів скрипалів є старший викладач Кириченко Наталія Мілентіївна, концертмейстер Александрина Ірина Іванівна.

Із захватом та гордістю вітають батьки своїх дітей та викладача  з перемогами в Міжнародних конкурсах, які проводились під час карантину дистанційно.

Окремо хочеться подякувати Наталії Мілентііївні  за її талант викладання, майстерність, індивідуальність та прекрасну енергетику, яка не перестає дивувати, вражати. Участь та перемоги наших дітей ще раз показали, що незалежно від обставин, які неочікувано склались в усьому світі, Ви продовжуєте творити, працювати , перемагати , а значить творчо жити. Так як справжній талант, Божий дар та харизму неможливо зупинити, або приховати. За це Вам велика подяка від батьків та дітей.

Ми щасливі, що в такий не простий для всіх час, наші діти перемагають на конкурсах. Це підіймає бойовий дух і творчий настрій дітям, які займаються музикою. Ці перемоги подарували додатковий ковток свіжого повітря , сил рости та прагнути підкорювати нові висоти.

Дякуємо вчителю за неоціненний вклад у розвиток наших дітей.

Вдячні батьки.

Будьте з нами: radiokor.com.ua , у Facebook група Радіо Коростишівщини/ Korostyshiv NEWS

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *