Тримаємо освітній фронт: У Коростишівській громаді відбулася педагогічна конференція

Традиційно, у серпні освітяни громади зустрічаються для підведення підсумків минулого навчального року та напрацювання завдань, визначення пріоритетів функціонування галузі освіти в новому навчальному році.
24 лютого розділило життя кожного з нас на «до» і «після». Війна внесла свої корективи в роботу галузі освіти. Але освітяни мають можливість вільно, невимушено спілкуватися, ділитися напрацюваннями, будувати плани на майбутнє, а отже тримають свій фронт.
Зустріч проходила 31 серпня у форматі онлайн-марафону «Відверто про головне: тримаємо освітній фронт». Роботу марафону забезпечили 12 студій, які працювали в закладах та установах освіти. Саме вони привітальним словом з використанням хештега #тримаємо_освітній_фронт відкрили роботу конференції .
Роботу студії, яка працювала на базі Ліцею №5, представляли начальник та головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту міської ради, спеціалісти Центру професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради та адміністрація Ліцею №5.
До участі в онлайн-марафоні були запрошені міський голова Іван Кохан та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Бондарчук.
Модератором зустрічі була директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради» Олена Яцко.
З вітальним словом до освітян звернувся міський голова Іван Михайлович Кохан.
Про те, як освіта Коростишівської громади завершила минулий навчальний рік та підготувалася до роботи у новому 2022-2023 навчальному році проінформував начальник відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради Ігор Джаман.
В обговоренні виступу взяли участь: директор Ліцею №1 Павло Позняков з питання «Внутрішня система забезпечення якості освіти як фактор удосконалення освітнього процесу»; заступник директора з навчально-виховної роботи Ліцею №9 імені Олега Ольжича Інна Кравченко з питання «НУШ в п’ятому класі: інновації та особливості»; директор Коростишівської станції юних техніків Сергій Мусієнко з питання «Досвід роботи закладів позашкільної освіти щодо організації дозвілля в умовах війни»; про роботу дошкілля громади щодо створення безпечного освітнього середовища в умовах війни в закладах дошкільної освіти ділилася досвідом Ольга Герасименко, вихователь-методист закладу дошкільної освіти №13 Коростишівської міської ради.
У ході конференції за підсумками минулого навчального року кращі педагоги були відзначені подяками відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради за плідну працю в системі освіти, виховання активної учнівської молоді, високий професіоналізм, інноваційний перетворюючий пошук, особистий внесок у розвиток освіти в громаді, відданість своїй справі, які були вручені у студіях керівниками закладів.
На завершення учасники конференції мали можливість переглянути відеоролик про волонтерську діяльність учнів наших освітніх закладів, вчителів та батьків.
Більше про новини Коростишівщини дізнавайтеся на нашому Сайті, у Telegram, Facebook, Instagram, а також на YouTube – каналі