Інтерв’ю з Оленою Хмельовою, керівником відділу культури та туризму Коростишівської міської ради

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва ми запросили до нашої студії одну з найяскравіших представниць цієї професії – керівника відділу культури та туризму Коростишівської міської ради Олену Хмельову.
- З чого починається ранок на роботі?
- Які питання в діяльності відділу культури та туризму Коростишівської міської ради є найактуальнішими та найболючішими?
- Як змінився робочий день та перелік справ з початком повномасштабного вторгення? Які плани довелося відкласти на невизначений термін?
- Що з побутових та робочих моментів допомагає триматися в умовах сьогоднішніх реалій?
- За виконання яких планів та бажань відділ культури та туризму візьметься в першу чергу після нашої Перемоги?
- Чи правда, що пісня та творчість допомагають сьогодні людям «триматися та не здаватися»?
Підпишись на YouTube – канал Коростишівське радіо
Більше про новини Коростишівщини дізнавайтеся на нашому Сайті, у Telegram, Facebook, Instagram, а також на YouTube – каналі.