Керівництво Коростишівської міської ради продовжує відстоювати інтереси своєї громади: на засіданні робочої групи щодо передачі майна ліквідованого Коростишівського району. ВІДЕО

У четвер, 02 лютого 2023 року, втретє відбулося засідання узгоджувальної робочої групи, утвореної Житомирською районною радою, з питання передачі майна, що належало до спільної власності територіальних громад сіл, міста Коростишівського району.
Головним завданням засідання робочої групи, яке проводилося у Житомирській районній раді, спільно з представниками Коростишівської, Старосілецької та Харитонівської громад, було – розгляд додаткових пропозицій щодо передачі майна в комунальну власність та узгодження позицій щодо задоволення інтересів громад. Інтереси Коростишівської громади на засіданні робочої групи представляли: Коростишівський міський голова Іван Кохан, керуюча справами виконавчого комітету Оксана Полєшко та перший заступник міського голови Руслан Дейчук.
Нагадаємо, що питання щодо передачі всіх приміщень Коростишівській громаді знаходиться у стадії вирішення ще з 2020 року. І хоча у червні 2022 року на сесії Житомирської районної ради було прийнято рішення про передачу усіх 8 приміщень безпосередньо Коростишівській громаді, оскільки відповідно діючого закону, майно має передаватися у власність тієї громади, на території якої воно знаходиться, у вересні місяці Житомирською районною радою були внесені зміни по даному рішенню, а саме: вирішено 6 приміщень з 8 передати у власність Коростишівській громаді, а щодо 2 приміщень (по вул. Святотроїцька, 18 та вул. Соборна Площа, 18), за зверненням Старосілецької та Харитонівської громад, що раніше теж входили до складу Коростишівського району, розглянути на тимчасовій узгоджувальній робочій групі. Також озвучувалося питання щодо можливості передачі сусіднім сільським громадам приміщення по вул. Шевченка,1.
Оскільки після третьої зустрічі на засіданні представниками громад спільної згоди по даному питанню так і не відбулося, остаточне рішення будуть приймати депутати Житомирської районної ради на сесії, яка має відбутися 10 лютого 2023 року.
Репортаж з місця події:
Підпишись на YouTube – канал Коростишівське радіо
Більше про новини Коростишівщини дізнавайтеся на нашому Сайті, у Telegram, Facebook, Instagram, а також на YouTube – каналі.