У Коростишеві через відсутність кворуму спільне засідання постійних комісій міської ради не відбулося
This content has been archived. It may no longer be relevant
У зв’язку з відсутністю кворуму спільне засідання постійних комісій Коростишівської міської ради, заплановане на 19.12.2023р., не відбулося.
Усього на засідання прийшли 7 депутатів, які постійно ходять на заплановані комісії та пленарні засідання. Та для проведення постійних комісій, до складу яких входять 4-5 депутатів, було недостатньо, оскільки з кожної комісії прийшли по 1-2. Ще двоє депутатів (Русецький С. та Мартинюк І.) заздалегідь попередили про свою відсутність через сімейні обставини, а депутат Бричковський Ю. боронить нашу країну від російського загарбника. Інші народні обранці не з’являються в сесійній залі Коростишівської міської ради вже понад 9 місяців ні на засідання постійних комісій, ні на пленарні засідання.
Головуючий спільного засідання секретар міської ради Євгеній Защипас повідомив, що до порядку денного виносилося тільки 2 питання: бюджет Коростишівської міської територіальної громади на 2024 рік та Програма соціально-економічного розвитку населених пунктів Коростишівської міської ради на 2024 рік.
А найприкріше те, вкотре зазначив міський голова Іван Кохан, що від цього потерпають мешканці громади, адже невирішеними залишаються не тільки питання підтримки комунальних підприємств “Комунальник” та “Водоканал”, а й матеріальні допомоги людям, які опинилися в складному життєвому становищі, малозабезпеченим сім’ям, людям з інвалідністю; онкохворі не можуть отримати допомогу для знеболювального, на оперування, хіміотерапію та інші соціально незахищені верстви населення, котрі звертаються до міської ради за допомогою.
Наразі, через ігнорування роботи ради окремими депутатами, вирішення соціально важливих для громади питань залишаються відкритими.
