Коростишів практичними справами долучився на Верховинщині до вшанування пам’яті Героїв України, полеглих за Україну. ВІДЕО

На Верховинщині 23 серпня 2022 року відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України та 31-ї річниці Незалежності України “Кольори вічні, як час” на Алеї Героїв України, яка присвячена вшануванню пам’яті полеглих за Україну, в рамках соціально-відповідального проекту волонтерів та військових «Дорогами війни… Від Карачуна до Говерли», який реалізовувався в зоні АТО та операції об’єднаних сил з 2014 року та по сьогоднішній день, проект присвячений вшануванню пам’яті полеглих за Україну в 2014 році, при визволенні Слов’янська та Краматорська від проросійських окупантів, практичними справами вшановано пам’ять полеглих за Україну 80-ти представників силових структур України, які загинули при звільненні Слов’янська та Краматорська, вшановано пам’ять в радіусі 300 кілометрів поблизу Слов’янська, створено меморіальний комплекс на горі Карачун, який має свій дублікат в Прикарпатському селищі Верховина, де вшановано пам’ять місцевих мешканців, які загинули під час російсько-української війни. На вищій точці України – горі Говерла – знаходиться звернення майбутнім поколінням українців від учасників бойових дій на сході України. В серпні 2021 році на контрольно-пропускному пункті Каланчак встановлено пам’ятний знак «Крим – це Україна».
До урочистостей долучилася делегація з міста Коростишева Житомирської області – одного з головних центрів гранітодобувної промисловості України- на чолі з міським головою Іваном Коханом. Місто Коростишів вніс вагомий внесок у розвиток даного проєкту.
Завдяки родині Заслуженого скульптора України Віталія Рожика та підприємцям Олександру Терещенко, Пилипу Ченчику, надана допомога у реконструкції та розвитку Алеї Героїв України в селищі Верховина.
Ініціатор та організатор заходу – військовий волонтер Марина Квітка, висловила подяку всім за активну громадянську позицію, за підтримку та допомогу в проведенні заходу, а саме:
- Командуючому Сил територіальної оборони України, генерал-майору Ігорю Танцюрі;
- Коростишівському міському голові Івану Кохану;
- в.о. пастиря церкви «Спасіння Христа» м. Коростишева Владиславу Смику;
- Заслуженому працівнику промисловості України, автору 14 державних нагород Ураїни, директору виробничо-творчого об’єднання «ОРДЕН», голові «Всеукраїнське об’єднання громадян «КРАЇНА», ВГО «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «Звитяга» Олександру Сопову;
- раднику голови АТ «Укрзалізниця» Тарасу Володимировичу Пасічнику;
- настоятельці УГКЦ жіночого монастиря імені Святого Йосафата, сестрі Василії (м. Львів);
- співробітнику торгово-промислової палати м. Полтава Валентині Володимирівні Вожделаєнко;
- директорці центру соціальних служб м. Києва – Ярославі Колобовій;
- голові Верховинської селищної ради Василю Мицканюку;
- начальнику Верховинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковнику Анатолію Россіпу;
- голові правління обласної громадської організації «Християнська асоціація молоді та сім’ї», громадському діячу Верховинщини Ользі Василівні Соломійчук;
- начальнику відділу культури Верховинської селищної ради Оксані Коломийчук;
- головному спеціалісту Дмитру Марчуку;
- зав. ОМЦ відділу культури Наталії Максим’юк;
- начальнику відділу освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради Ірині Петрівні;
- дітям Верховинщини, за дитячі малюнки;
- підприємцю з Верховини Петру Гріздаку;
- ФОП Ігорю Володимировичу Савичу;
- консультанту з управління та бізнес-тренеру Григорію Хмельницькому;
- доктору медичних наук, професору, академіку Академії вищої освіти та новітніх технологій, заступнику директора з хірургічної роботи Київської клінічної міської лікарні Миколі Мирославовичу Стецю.
Для підняття бойового духу військових та мирного населення, було організовано патріотичний концерт в якому взяв участь Коростишівський народний гурт “Капелюх” й привітав місцевих жителів селища Верховини патріотичними піснями.
Після чого Іван Кохан та Марина Квітка вшанували пам’ять загиблих з покладанням квітів до пам’ятних знаків, встановлених, за сприяння м.Коростишева , на Верховинщині.
Продовження концерту:
А також, до вашої уваги урочистості підняття Державного Прапора України у селищі Верховина, до яких долучилася Коростишівська делегація.
Більше про новини Коростишівщини дізнавайтеся на нашому Сайті, у Telegram, Facebook, Instagram, а також на YouTube – каналі