Слухати радіо RadioKOR

Французький журналіст і швейцарський фотограф відвідали Коростишівський парк скульптур

Днями до парку скульптур у Коростишівській громаді завітали особливі гості — французький журналіст Себастьєн Гобер та швейцарський фотограф Nike Ackerman. Про це розповіли у  “Місто 1000 скульптур і муралів”.

Вони вже багато років працюють в Україні, створюючи репортажі та книги, зокрема про Чорнобиль, український Нью-Йорк і декомунізацію. Цього разу, почувши про унікальне місто з тисячою скульптур і муралів, вирішили побачити його на власні очі.

Разом з представниками ГО “Місто 1000 скульптур та муралів” та волонтерами парку, які опікуються ним, говорили про історію парку та його сьогодення, про скульптури, процес декомунізації, про настрої українців і життя в умовах війни. Гості щиро дякували українцям за стійкість, мужність і красу, яку ми творимо навіть у найскладніші часи.

У свою чергу, коростишівці подякували їм за щирість, підтримку та цікавість до нашої культури. Зустріч вийшла теплою і натхненною, а наші нові друзі пообіцяли приїхати ще.

У відео зверніть увагу на чудову українську мову наших гостей!

Джерело