Долучайся до флешмобу “Українська хустка 2020”

 

Переможці флешмобу “Українська хустка 2019”

 

7 грудня – День української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно, а саме у 2019 році та відразу ж набуло статусу всесвітнього.

Свято започатковане з метою об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. З давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.

Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Вона також свідчила і про рівень достатку родини, адже заможні жінки покривали голову хустками із дорогих тканин, бідні – із дешевших.

Хустка – це символ українок, це пам’ять життя мами, бабусі, прабабусі, тітки – берегинь українського народу, це річ, яку передають з покоління до покоління.
Нехай цей символ буде незмінним оберегом від усього злого і недоброго!

КП “Коростишівське Радіо” разом із сектором культури молоді та спорту Коростишівської РДА запрошує усіх бажаючих до участі у флешмобі!

Суть його полягає у наступному:

  1. одягнути хустку та сфотографуватися;
  2. скинути світлину в групі RadioKor|Коростишівське Радіо під дописом https://www.facebook.com/groups/radiokor/permalink/854495528699650/ 

Після чого Ваше фото буде додане у групу в альбом Флешмоб “Українська хустка 2020”. Три переможці будуть обрані за найбільшою кількістю вподобань. І перший переможець отримає подарунок уже 19 грудня! 

УВАГА! Зарахуються тільки ті вподобання, які будуть в альбомі Флешмоб “Українська хустка”, а не на Вашій сторінці!

Бажаємо успіху! 🙂

🔎Будьте з нами: radiokor.com.ua
🌍Facebook: RadioKor|Коростишівське Радіо
📸Instagram: radio.kor
🎥YouTube: Коростишівське Радіо
📲Telegram: +38068-340-21-96
📩radio_kor@ukr.net
📍м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *