З ЛЮБОВ’Ю ДО ПАЙОВИКА

    Команда ТОВ «Коростишівземінвест»: «Щиро дякуємо своїм орендодавцям за тривалу довіру та партнерство!»  

  Від імені всієї команди професіоналів агровиробництва говорить генеральний директор Олександр Вознюк: «Сьогодні звітуватимемо про роботу, проведену по Кам’янобрідській сільській раді, з якою співпрацюємо понад 8 років

Як завжди, товариство повністю виконало усі зобов’язання. За користування орендованими земельними частками (паями) сплачено 640 760,00 тис. грн. орендної плати (і це після оподаткування). Окрім того, ми постійно дбаємо про потреби своїх пайовиків. Так, цього року видано матеріальної допомоги (на лікування, народження, поховання та ін.) по семи сільрадах, в тому числі й Кам’янобрідській, 2 мільйони (!) 408 тис. 537 грн.

ТОВ «Коростишівземінвест» є сумлінним платником податків, які йдуть у казну району та місцеві бюджети. Цьогоріч єдиного податку, а також податку за користування невитребуваними ділянками, ПДФО і військового збору до казни Кам’янобрідській сільради сплачено у сумі 171 903 тис. грн.

Стабільно виконуються домовленості за соціальними угодами. Цього року на потреби Кам’янобрідської сільської ради було витрачено 56 500тис. грн., було облаштовано клас для першачків – закуплено меблі. Для початкової  школи придбані пластикові двері.

Щиро вдячні сільському голові Тетяні Павлівні за співпрацю й розуміння! Усі проблемні питання, що стосуються благоустрою села обговорюємо разом і спільно шукаємо шляхи їх вирішення.

У поточному році на землях Кам’янобрідської сільради, а це 770 га, товариство вирощувало кукурудзу . У наступному робитимемо ставки на сою, соняшник. Звичайно ж, очікуємо гарного врожаю. Незалежно від результатів нашої сільськогосподарської праці, продовжуватимемо виконувати соціальні програми.

Кожному орендодавцю – вдячність за співпрацю та довіру!

                 З повагою, працівники ТОВ «Коростишівземінвест».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *