13 лютого – Всесвітній День радіо!

13 лютого – Всесвітній День радіо, що відзначається з ініціативи міжнародної організації ЮНЕСКО .
Сьогодні, в епоху новітніх технологій , різнобічним і широким доступом до інформації, проводове радіо перебуває у вкрай занедбаному стані, про що Національна рада з питань телебачення та радіомовлення неодноразово зазначала у своїх звітах.
Провівши опитування серед мешканців нашого міста на рахунок джерела інформації, стало зрозуміло, що 95% опитуваних отримують необхідну для них інформацію через інтернет.
Враховуючи вищесказане, КП «Районна редакція радіомовлення «Коростишівське радіо»стрімко розвиває інформаційний простір району саме в цьому напрямку , прагне оперативно, об’єктивно та всебічно інформувати населення району про події громадського, політичного, економічного та культурного життя.
Це дасть змогу забезпечити зворотній зв’язок між громадою та владою, що в свою чергу, сприятиме у вирішенні нагальних проблем у житті району.
Метою діяльності підприємства є гарантування права кожного громадянина на швидкий доступ до інформації, вільне висловлювання своїх поглядів та думок.
Тож, КП “Коростишівське радіо” на веб-сторінці www.radiokor.com.ua
Якщо ви маєте новину, оголошення, рекламу чи вітання з музичним подарунком, повідомляйте нам на пошту: radio_kor@ukr.net,
телефонуйте: 5-27-22, моб. (097)444-36-10 (063)987-42-93
звертайтеся за адресою: м. Коростишів Соборна площа, 21
З повагою, редактор Надія Меленець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *