У переддень свята, присвячений Міжнародному жіночому Дню 8 Березня відбувся святковий концерт у Коростишівському будинку культури.

Зала була переповнена запрошеними гостями. На свято також  завітали і керівники району та міста, аби особисто подякувати жінкам, що вони завжди поруч, зазначивши, що  саме від жінок починається усе прекрасне на землі, найкращої половини людства. Жінка несе  добро і красу, ніжність і ласку, любов і вірність. Побажавши завжди бути музами для своїх чоловіків, найкращими мамами для своїх дітей і просто бути коханими та щасливими. Нехай кожну жінку вважають найвеличнішою таємницею Всесвіту, яку не може розкрити жоден чоловік, який живе на планеті Земля.

До привітального слова були запрошені,(пряма мова в аудіозаписі):

Вячеслав Поліщук, голова Коростишівської РДА

Сергій Бондарчук, голова Коростишівської районної ради:

Іван Кохан, міський голова Коростишівської ОТГ:

До привітань   приєдналися з музичними подарунками: танцювальний колектив «Веселка», народний аматорський хоровий колектив «Ветеран», хор Коростишівської дитячої мізичної школи, ансамбль дитячої музичної школи «Арабески», танцювальний колектив Будинку дитячої творчості «Асорті», театр мініатюр «Сова», народний ансамбль народної пісні «Скарбничка», танцювальний колектив «Мірі-Данс», Наталія Кривошеєва, Інна Кириченко та Михайло Мегеть, народний фольклорно-етнографічний колектив «Горлиця», Ліна Яковенко, гурт «Капелюх», Валентина Сенько .

Фоторепортаж  ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *