29 березня святкує своє 70-річчя Марія Григорівна Білова, жителька села Студениці  Коростишівського району.  

 

29 березня святкує своє 70-річчя Марія Григорівна Білова, жителька села Студениці  Коростишівського району.

Марія Григорівна народилася та проживає у рідному селі, де й пропрацювала продавцем у сільському магазині. Мешканці села поважають Марію Григорівну за привітність, увагу, готовність вислухати кожного та завжди прийти на допомогу.

Разом із чоловіком Володимиром, який, на жаль, пішов з життя,  виростили 3-х прекрасних донечок: Віру, Надію, Любов. На сьогодні Марія Григорівна найбагатша людина у світі. Вона має 3 донечки, 3-х зятів, які стали синами, 7 онуків та 3-х правнуків. Всього – 16 рідних та найдорожчих людей.

Шановна Маріє Григорівно!  У Вас чудова сім’я!

Ваші діти багато чого досягли, внуки і правнуки радують Вас щодня. Скільки ви зробили добра! Зараз ви є прикладом гідної людини для всієї родини. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості духу. Нехай тепле ставлення дітей та онуків зігріває ваше серце.

І в цей святковий день Вас вітають найдорожчі люди.

Дорога, люба матуся, бабуся. Від усього серця вітаємо Вас з ювілеєм!

Хай всі Ваші дні будуть наповнені любов’ю рідних, удачею, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ Вам і гармонії душі.

Дякуємо Вам за мудрість, досвід і поради, якими Ви так щедро ділитеся з нами. Ми поважаємо Вас,любимо, цінуємо і пишаємося Вами.

Кажуть, що ми не перестаємо бути дітьми поки поруч з нами матері.

Люба матінко! Ми хочемо побажати міцного здоров’я, щоб ви ще довго були з нами,  ми Вас дуже любимо! Здоров’я і довголіття Вам!

Дорога нене! Дозвольте , вчерговий раз, зізнатися в нашій невичерпній любові. Ви завжди мудро стверджували, що головною в згуртованій сім’ї повинна стати любов. ви прагнули нас цього завжди навчити. Ми цього не забуваємо ніколи.

Матусю, рідненька, дякуємо за Вашу дорогоцінну любов.

Низький уклін! І з Днем народження!!! З любов’ю вся Ваша велика сім’я.

А на додаток до щирих та теплих привітань звучить музичний подарунок:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *